siiradresi

siirler, sairler,Yazın Türleri(Hikayeler,Denemeler)

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

MERHABALAR ŞİİR DOSTLARI;BEN TURAN ERGÜN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Turan Ergün
* AdMiN* AdMiN

MesajKonu: MERHABALAR ŞİİR DOSTLARI;BEN TURAN ERGÜN   Paz Tem. 13, 2008 12:55 am

Yeryüzüne ayak basışımın, "kırk üç" yılını geride bırakırken Ardıma dönüp baktığımda kırk üç gün mutlu oldum mu? diye soruyorum kendime. Açıkçası bende bu soruma net cevap bulamadım. Asıl şiir yazmaya başlamam 2002 yılı olmasına rağmen işlerimin zaman bırakmaması ve hayatımdaki bazı olumsuz durumlar sebebiyle pek yazma fırsatım olmadı yazdıklarımda çalındı veya kayboldu bilmiyorum 2007 yılında yazdıklarımla bir şiir kitabı çıkardım.www.kitapatelyesi.com yayımcı olup,kitabın adı "Hüzün Damlacıkları"dır. ŞAİRLİK ÖZELEŞTİRİM: Her insan kendi kapasitesini en iyi bilen insandır.Şimdiye kadar yazdıklarım şiirler kapasitemin beşte biri olarak düşünüyorum."Sahipsiz yürekten,sahipsiz şiirler yazan kalem" KALEMİM: Siyah mürekkepli kalemimle,Gökkuşağı tonlarında yazmak;Geceyi el feneriyle gündüze çevirmek gibi HAYATIM: Matematik`te değişmeyen "pi" sayısı gibi YÜREĞİM: Kurumaya yüz tutmuş çiçeği,kezzapla sulayıp yaşatmak gibi HAYAT FELSEFEM: Hayat her zorluğa rağmen yaşanması gereken bir okul,Acıların insanları olgunlaştırdığını düşünüyorum.SEVMEYİ BİLMEYEN YÜREK;SEVDA DENİZİNDE, YÜZMEYİ BİLMEYEN BALIK GİBİDİR.
----------------------------------------------------------------------------------
ELİF TÜRK: GEREK ŞİİRLERİ GEREKSE KİŞİLİĞİYLE BENDE ÇOK ÖZEL VE GÜZEL İZLER BIRAKAN NADİDE ŞİİR DOSTLARIMDANDIR.
"NEREYE GİDERSEN GİT ADIMLARIN SENİ HEP MUTLULUĞA GÖTÜRSÜN" DEĞERLİ DOSTUM ELİF TÜRK.AVUSTURYA YA YÜREK DOLUSU SELAMLAR,SEVGİLER...
Kullanıcı profilini gör http://siiradresi.sosforum.net
ELIF TÜRK
* AdMiN* AdMiN

MesajKonu: Tsk   Ptsi Ekim 06, 2008 3:22 pm

Uzun zaman evvel yazilan bu yaziyi, yeni okuyor olmanin, tessürü icerisindeyim..

Lakin dogru zamaninda bu oldugunu, düsünüyorum..

Hakkimdaki degerli, düsüncelerinizi okumak, beni ziyadesi ile memnun etti, degerli dost..

Siirden bir süredir uzak yasiyorum, lakin bu yürek nadasinin en kisa zamanda sona ermesi arzum..

Hayat cizginize nice basarilar ekleyeceginizden emin bir hal icerisinde, basarilarinizin devamini diliyorum..

Saygilar Elifleyin..

Kullanıcı profilini gör

MERHABALAR ŞİİR DOSTLARI;BEN TURAN ERGÜN
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası