siiradresi

siirler, sairler,Yazın Türleri(Hikayeler,Denemeler)

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

EFENDIMMMM BENDENIZ ELIF TÜRK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ELIF TÜRK
* AdMiN* AdMiN

MesajKonu: EFENDIMMMM BENDENIZ ELIF TÜRK   C.tesi Tem. 12, 2008 2:33 pm

Evet arkadaslar bendeniz Elif Türk.

1974 Türkiye dogumluyum, cocuklugumdan bu yana, Avusturya da yasamaktayim.
Edebiyata asigim, müziksiz hele memleket türkülerim olmadan bir gün yasayamiyorum, yarim kaliyor bir yanim..
Laf aramizda ara da gamlanip, memleket safagina türküler düser dilimden, bazen de Siirler.
Kimi zaman etkilenirim yasadigim bir olaydan, ya da gözlemlediklerimden, iste o zaman, ne kalemim ayri durabilir elimden, ne de elim kalemimden.

Yurt disindaki genclerimizin, Türkceye egilimleri ve dogru türkce konusabilmeleri adina, calismalarim oldu, amacim Türkcemizin dogru kullaniminda, buradaki genc nesile yardimci olabilmek..

Sanatin ve sanatcinin dilinin evrensel oldugunu savunanlardanim, nedenine gelince, yapilan calisma ve verilen emek kendi dilini sanattan yana seciyor zaten ve sanattan anlayan yürek o sanati kendi dili olmasada anlamanin bir yolunu buluyor.

Turan Ergün beyefendiyi, ilk olarak tesadüfen, blogcular aleminde benim bloglarimdan birine bir yorum yazmis ve siirleri icin cerceveler istemisti, ardina Siirlerini okudum.

Edebi dili ve yüregini kaleme aktarisi ile Sirleri ilgimi cezbeti, ardina kendisininde benim üye oldugum <<Edebiyat Defterine>> üye oldugunu ve oradada eserleri oldugunu gördüm.

Yillardir sanal alem de, pc den anlamayan blog ve site acma da bilgisi olmayanlari bilgilendiriyor, onlara internet Radyolari, siteler ve bloglar kuruyorum.

Yanisira net tasarimcilik ve web master olarak, bilmeyen arkadaslara, tamamen ücretsiz yardimlarda bulunuyorum.

Bir cok Sair arkadasimin istegi üzerine, bir kac ay evvel, bir Edebiyat Forumu acmaya bir nevi mecbur kaldim Very Happy
3 gün neredeyse uyumadan, Forumu tamamlayip, kullanima sundum, yüregini sevdigim, Sair ve yazar dostlarimida davet ettim..

Aylarca Elif bir mekanda bizler icin kur diyen arkadaslarimin bir cogunun, neden bildirmeden, malesef siteye girmediklerini görünce, ardina da tatil, is, güc, bahaneleri ile karsilasinca, Forumu iptal etme karari aldim..

Iste Turan bey de o Foruma davet ettigim, nadir arkadslarimdan biri idi, beni yalniz birakmayan ve ikinci olarak , o Forumda hemen emeklerine baslayan, dostlarimdan biri idi.

Buranin kurulmasinda saniyorum fikir annesi oldum bir bakima, ayni mekani Turan beyde kurdu, cok memnun oldum.
Ben durdurdum Forumumu ve Turan beyin, actigi bu Forumda olmaya karar verdim, kendiside sagolsun, beni davet etti, ee güngörmüs insanin hali baska oluyor Embarassed

Turan beye, bu sitedeki calismalarinda ve hayatinda basarilar diliyor, ailesi ve tüm sevdikleri ile muhtesem bir yasam diliyorum.

Edebiyat adina, is hayatimdaki yogunluktan ve ev tasima telasida dahil olunca buna, uzun zamandir hic bir islev yapamadim, ama umuyorum yakinda kalemi, yine yüregime birakabilecegim zaman gelecek..

Forum olarak farkli bir kulvar lakin, benim calismalarim internet dünyasi yardim olarak devam ediyor.

Site ve blog sahibi olanlar ziyaret edebilir, edebiyatla alakali bir site degil, tamamen internet dünyasinda yardim amacli, ne yapayim yardimi cok ama cok seviyorum:)

Yardima ihtiyaci olan arkadaslar benim siteden bedava yardim alabilirler..

Asagidaki yaziya tiklayin.

ELIF TÜRK SITEYE GIRIS ICIN TIKLA

Turan bey burada yapilacak cok is var, yardima ihtiyaciniz oldugunda her zaman yaninizdayim, bilmenizi isterim.
Ayrica bu Forumlari kullanan ve pek bilmeyen arkadaslar icin bir forumumuz var ve orada yardim ediyoruz, arkadaslarimizin sitelerinin gelismeleri adina dilerseniz sizde bir bakin Forumda yapacaklariniz adina..

Linki birakiyorum buraya..

Forum yardim destek

Saygilarimla Elifleyin..
Kullanıcı profilini gör

EFENDIMMMM BENDENIZ ELIF TÜRK
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sızım "Elif" Sızısı